Skip to Content
Toggle Navigation

Kontrola bezpieczeństwa na lotnisku John Lennon w Liverpoolu

Aby sprawnie przejść kontrolę bezpieczeństwa, pasażer powinien:

  • przed kontrolą zdjąć okrycie wierzchnie, czapkę, szalik, pasek oraz buty na obcasie lub kozaki;
  • wszelkie płyny przelać wcześniej do pojemników o maksymalnej pojemności 100 ml i umieścić je w przezroczystej zamykanej torebce o wymiarach 20x20 cm. Nie wkładać torebki z zawartością do bagażu podręcznego. Plastikowe torebki można zakupić w automatach w hali kontroli bezpieczeństwa w cenie 1 GBP za 4 torebki.

Pobierz naszą ulotkę „Kontrola bezpieczeństwa na lotnisku” - kliknij tutaj

Oszczędzaj czas - unikaj kolejek

Pracownicy przeprowadzający kontrole bezpieczeństwa na lotnisku John Lennon w Liverpoolu dokładają wszelkich starań, aby kontrole bezpieczeństwa przebiegały sprawnie i efektywnie. Należy jednak pamiętać, że w okresach wzmożonego ruchu pasażerskiego proces ten może znacznie się wydłużać. Jeśli śpieszysz się lub proces kontroli bezpieczeństwa jest dla Ciebie stresujący lub męczący, rozważ zakup biletu na ekspresową kontrolę bezpieczeństwa Fast Track. Jest to szybki i prosty sposób na przejście kontroli bezpieczeństwa, który znacząco skraca cały proces i pozwala uniknąć długich kolejek.

Zarezerwuj już teraz

Bagaż podręczny

Informacje na temat przedmiotów, które można zabrać ze sobą w bagażu podręcznym i przejść kontrolę bezpieczeństwa znajdują się tutaj.

Skaner bezpieczeństwa

Zgodnie z brytyjskimi regulacjami prawnymi Ministerstwa Transportu na lotnisku John Lennon w Liverpoolu wprowadzono najnowszą nieinwazyjną technologię skanowania ciała pasażerów. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

 

Obsługa lotniska John Lennon w Liverpoolu zaleca podróżnym, aby przybyli na lotnisko co najmniej 2 godziny przed odlotem, co zapewni wystarczającą ilość czasu na odprawę, przejście przez punkt kontroli bezpieczeństwa oraz skorzystanie z nowych udogodnień dla pasażerów w hali odlotów.

Podróżni powinni pamiętać, że ich obowiązkiem jest przybycie do bramki odlotów o godzinie wskazanej przez daną linię lotniczą na tablicy odlotów w celu terminowego wejścia na pokład samolotu.

 

Customer Service

Have questions about what to expect at the airport? 

Want to leave us some feedback on your experience?

Click here for the answers to your questions!

Security Information

Before you fly, view the Security regulations and hints and tips to help prepare you for your journey.

fast track 699x350

Fast track security

The faster, easier way to travel, skip queues, save time, relax and enjoy your journey before your flight, whether you want to do some last minute shopping, grab a bite to eat or relax with a drink.

World Duty Free - At the Airport - Liverpool John Lennon Airport

At the Airport

From fragrances in World Duty Free, currency at Travelex, to a bite to eat at the Kissing Gate- you'll be spoilt for choice for shopping at Liverpool John Lennon Airport.